Про нас

Все ідеальне – доступне й реальне!

Якщо у казках весіллям все закінчується. То у житті з нього усе починається… Починається щаслива сім’я, здійснення мрій двох закоханих. Агенція весільних послуг «Ідеал» створена для того, щоб зробити цей початок ідеальним: красивим, особливим, чуттєвим, натхненним, радісним… Ось уже майже десятиріччя ми організовуємо дивовижні весілля у Тернополі та по всій Україні!

Наші принципи

  • Відповідальність. Ми знаємо, на скільки цей день для вас важливий. Ми відчуваємо вашу довіру. І понад усе прагнемо бути гідними її. А тому дуже вимогливі до себе та своїх підрядників. Працюємо для вас точно і рівно, наче годинник, за яким ви звіряєте час, але не турбуєтеся про його механізм усередині. Ви просто насолоджуєтеся своїм щасливим днем, а про його ідеальність піклуємося ми.
  • Натхнення. Ми слідкуємо за весільними трендами. Але не забуваємо черпати натхнення з навколишньої дійсності, книжок, фільмів, музики, природи – та генеруємо свої власні ідеї, які згодом стають модними еталонами для інших.
  • Ексклюзив. Кожне кохання – неповторне. Кожне весілля має бути особливим. Ми не пропонуємо шаблонні рішення, а знаходимо щоразу нові: для кожного свята індивідуально. Розробляємо ексклюзивний стиль, логотип та концепцію для вашого ідеального весілля.
  • Чесність. Так, ми робимо свято ідеальним. А для цього іноді доводиться розвінчувати мрії наречених і пропонувати їм інші. Це наша професійна чесність: не потурати непевним бажанням, а допомагати приймати вірні рішення.
  • Краса та стиль. Відчувати красу – непросте вміння. Відчувати стиль – й поготів. Кожен наш проект ми відшліфовуємо до найменших дрібниць, аби він був гармонійним, довершеним, єдиним.
  • Любов. Ми працюємо для любові і з любов’ю. З особливим трепетом піклуємося про кожне весілля, незалежно від його масштабу чи бюджету. Бо ідеальним весілля роблять вкладені у нього не кошти, а душа, натхнення, творчість, відчуття стилю. Ми впевнені, що це свято робить світ кращим. Адже щоразу, коли народжується нова сім’я – на планеті на одне щастя більшає.

Наша історія.

Агенція весільних послуг «Ідеал» народилася з мрії про ідеальне весілля. З мрії однієї молодої пари про красиву церемонію одруження на «Острові закоханих» посеред Тернопільського ставу. Але тоді, у 2005 році, у Тернополі не було іще весільної агенції, яка б надавала такі послуги. Тож закоханим довелося зіграти звичайне весілля. А їхня мрія, можливо, так і залишилася б просто мрією, якби… Якби вона не стала ідеєю, а згодом – наміром допомагати іншим нареченим робити весілля такими, як вони хочуть. Робити весілля ідеальними!

І от 1 червня 2006 року молоде подружжя Тетяна та Андрій Олійники відкрили двері своєї агенції весільних послуг «Ідеал» для перших відвідувачів.

На той час це було справжньою авантюрою. Адже пропозиція випереджала попит. Тодішні наречені рідко розуміли значення вислову «виїзна церемонія», не знали про можливості святкового декору… Та навіть якщо і мріяли про щось подібне, то відкидали свої мрії, бо не вірили у їхнє здійснення у рідному місті. Але Таня та Андрій не втомлювалися доводити своїм клієнтам, що усе ідеальне – доступне й реальне. І першими, хто повірив у казку ідеального весілля, були їхні друзі – Тетяна та Ігор. Наступними клієнтами стали знайомі знайомих… Одне ідеальне весілля, друге, третє… І згодом – все більше наречених почали довіряти своє свято професіоналам.

Сьогодні агенція «Ідеал» організовує весілля не лише у Тернополі, але й по всій Україні. Влаштовує феєричні, яскраві та стильні дні народження, корпоративи, ювілеї. Співпрацює з найкращими підрядниками та дуже пишається своєю молодою креативною командою, якій під силу організувати «під ключ» свято будь-якої складності та масштабу.

Втім, в основі успіху агенції «Ідеал» досі залишається мрія. Та сама мрія, з якої усе починалося. Бо пам’ятаючи про неї, Таня та Андрій у своїх клієнтах-наречених завжди впізнають себе. А тому дуже трепетно ставляться до кожної мрії закоханих. І налаштовують усю команду на створення справді ідеального весілля!

Copyright © 2015 Ideal. All rights reserved.     Created by Ryslan.com

rfwbs-sliderfwbs-slide

Log in with your credentials

Forgot your details?